دان فی تكیه این جزیره است. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. Jungfraujoch همچنین به عنوان شناخته شده 'بالا اروپا'، اروپا به بالاترین ارتفاع ایستگاه راه آهن در 3454 متر است. با وجود اینکه در زیر سطح دریا، هلند زیبایی که شما فکر می کنم تعطیلات خود را گسترش و صرف چند روز وجود دارد طراحی شده است. تایلند سرزمین طلایی شاید به خاطر مزارع برنج براق سواحل معابد شن pearlescent درخشان و خیره کننده می نامند. اگر شما هوشیار هستید، شما آن را امتحان باید. 40000 مایل از مسیرهای خوبی نگهداری و 15,000 مایل نردبان از طریق مناطق کوهستانی است. اگر شما بخواهید من، هنگامی که شما را به سفر به جزیره ای مانند فی وجود دارد هرگز لحظه کسل کننده حتی اگر شما خواب در طول روز، پس از یک شب عیاشی شرم به پایان رسید.

مصرف 4 تور جزایر ما رزرو تور جزایر 4 ما پس از ورود به Krabi و تور رفت روز پس از ورود. مهمانخانه های بسیاری قادر به تور کتاب برای شما، و فراموش نکنید که قیمت قابل مذاکره است. ما زیادی کردم و رسید پرداخت 400 بات (حدود 8.90 یا ایالات متحده $12.25) هر نفر، اما این صدا مانند بسیاری از مردم بیشتر پرداخت. شما جلوتر از زمان اگر شما ترجیح می دهید برای جلوگیری از haggling یا شما نه می توانست یک تاریخ خاص میخ رزرو آنلاین می توانید. تا زمانی که شما اقامت در شهر Krabi یا ننگ مناطق، شرکت تور شما در هتل یا مهمانخانه را انتخاب کنید. وانت بار را متفاوت بسته به جایی که شما اقامت، اما به احتمال زیاد مدتی بین 7:30 تا 8:30 صبح. آنها همچنین شما در پایان این سفر بر می گرداند. برنامه آنلاین 3 بعد از ظهر را می گویند یا 3:30 است با پایان تور، اما که به نظر می رسید مورد هنگامی که آنها شروع به بازگشت به ننگ عنوان می شود. اصلا ها شگفت زده می شود اگر شما به هتل خود را تا 5 ساعت بسته به کجا را نمی اقامت شما. ناهار در قیمت گنجانده شد و حتی اگر آن را هر چیزی هیجان انگیز نیست، شایسته است به اندازه کافی بود و گزینه گیاهی وجود دارد. آنها همچنین ارائه آب بطری با برش ناهار تا که آناناس و هندوانه نسبت به پایان این سفر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

فقط یک کلمه از احتیاط, اگر چه. پیاده روی بسیار مورد استفاده در تابستان است. به طور خلاصه، تعطیلات به کیپ تاون مانند کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان است. راه کامل می شود به یک توپ از یک زمان در پارک های تفریحی و سپس به طرف ساحل بازنشسته برای یک تعطیلات آرامش بخش و زیبا. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. شما می توانید انتخاب برای سوار قایق بامبو را از طریق دریاچه و یا شما ممکن است انتخاب کردن برای ارتفاعات کوه پیمایی. این سفرها سرگرم کننده و آرامش بخش، و ارائه شده توسط چندین اپراتور تور در فی دان. در حال جستجو برای رفتن در تعطیلات رویایی که