آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار.

.. سهام کوه Samui: معبد بودا بزرگ معروف پارک دریایی Angthong و آکواریوم Samui با ببر نشان می دهد برخی از جاذبه های بسیاری است که خانواده ها و کودکان به عشق است. استخر طبیعی Na Muang آبشار افسون خالص برای زوج ها و honeymooners جایی که آنها می توانید برای شنا عاشقانه رفتن هستند. نکته honeymooners: Newlyweds سواحل ترک روستا Choeng دوشنبه برای برخی از حریم خصوصی و عاشقانه می توانید ببینید! Krabi: برخی از جذاب ترین مکان در Krabi عبارتند از Thung Teao پارک ملی جنگل، شناخته شده برای خود تنوع زیستی غنی و کریستال لاگون و Klong تام هات اسپرینگز محبوب برای آن حرارتی چشمه های آب گرم. پوسته فسیل شده کاملا حفظ شده 75 میلیون سال در توده سوزان (پوسته گورستان) نیز قدمت نقطه جاذبه اصلی برای گردشگران تشکیل می دهند. فعالیت های & ماجراهای... سهام کوه Samui: آیا شما برای شرکت در کوه پیمایی فیل با خانواده خود به تجربه تایلند در آن طبیعی ترین و یا با ماساژ تایلندی ویژه با شریک زندگی خود را از استرس, شما تا یک تجربه از یک عمر داشتن پایان! علاوه بر این, Samui بزرگ فرصت بسیاری از ماجراجویی به عنوان در لینک داده شده است. Krabi: قسمت کامل برای تمام آدرنالین باشگاه جوانان وجود دارد! از غواصی غواصی، سنگ نوردی، دریا قایقرانی را چهار دوچرخه سواری، چیزی که Krabi به ماجراجویی پناهجویان ارائه وجود دارد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. دیگر جاذبه های نزدیکی آبشار خود وجود دارد. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است.