آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد.

رفت و آمد مکرر ارائه می دهد 139 اتاق و سوئیت با خصوصی تراس و بالکن که باغ استخر و جزایر فقط چشم پوشی کردن ساحل. رفت و آمد مکرر ویژگی های دو استخر شنا با استخر کودکان جداگانه و اسلاید; ساحل باشگاه در جزیره کوه Kradan; گشت و گذار به نکات برجسته طبیعی و محلی، از جمله شهر Trang و غار زمرد; دوچرخه برای اجاره; کلاس های آشپزی تایلندی; و کلاس های زبان تایلندی. پنج رستوران گزینه در رفت و آمد مکرر و همچنین به عنوان Anantara را امضا ناهار خوردن با طراحی برنامه وجود دارد. صرفه توچال امضا رستوران که در خدمت غذاهای دریایی و ماکارونی با تأثیرات ایتالیایی است. Leelawadee رستوران هوای آزاد، تمام طول روز است که تخصص اروپایی و تایلندی ارائه می دهد است. برای ناهار خوری پابرهنه به ساحل خانه که تنقلات مخلوط و کوکتل alfresco عقب. استخر نوار خدمت پیتزا لذیذ و تنقلات نور. همچنین باشگاه ساحل در کوه Kradan باز از اکتبر تا آوریل خدمت جداجدا ظروف برای ناهار در ساحل است. رفت و آمد مکرر آبگرم Anantara امضا با شش اتاق درمان مطبوع از جمله مجموعه ای با اتاق خصوصی بخار جکوزی و ماساژ فضای باز سالا است. رفت و آمد مکرر آماده کمک به ترتیب فعالیت در تمام صفحه است جاذبه های نزدیک است. شما می توانید هاپ روی تور حیات وحش به جستجو برای مایل کرجی را به کوه Kradan شنا به غار زمرد یا پیاده روی در حال چائو مای پارک ملی.

Http://www.travelweekly.com/Asia-Travel/Untapped-Thai-exploration-in-Trang شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. بیش از پنجاه از wineries نزدیکی و استثنایی بسیاری از رستوران ها نیز وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد.