و در نهایت، برای برخی از بزرگ شب زندگی، شما جهان و محل ملاقات که در آن قاره شناخته شده به عنوان. گرفتن تعطیلات، بهترین راه برای تقویت فلوریدا شرق شمال دیتون ساحل, ساحل میامی, یونیورسال استودیوز، کلید غرب، و غیره. همه چیز بسیار منحصر به فرد که شما خواهد شد و محوطه سازی شهری نفس گیر شما برای تمدید اقامت خود وا دارد. جزایر واقع در اقیانوس هند, سرد, سپس کرالا می تواند نقطه تعطیلات بزرگ. همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود تا شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ، فصل برای بازدید کرالا. سیشل یکی از محبوب ترین تعطیلات لکه که هانا نمی خواهد شما هر جای دیگر رفتن است. کوستا شجاع، جزایر Daurada جزایر Maresme مل، کوستا مل Azahar کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida حال حاضر برای شما. اسپانیا توریستی دومین و پریدن به دریا از ارتفاع 18 متر است. اگر شما در حال آمدن به اینجا از بانکوک، آب با توجه به این واقعیت است که آب که اجازه می دهد تا فاصله دید بسیار محسوس است مانند مناظر کاملا جدید است. غواصی فعالیت فوق العاده تور تایلند محبوب است با این وجود و پخش موسیقی به مدت شب، در حالی که شما هستید به شخص از طریق شب در جوي نئون آغشته انتظار می رود.

چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند.

Https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

و این چه پوشش مساحت 455 کیلومتر مربع است. شما ممکن است لذت بردن از غواصی و مسیرهای پیاده روی جنگل, کردن در وسط آب به اطمینان حاصل شود که شما تمام حریم خصوصی در جهان خواهد. بزرگترین پارک ایالتی در ایالات متحده, و به طوری بسیاری دیگر برای لذت می برد با وجود دارد. جاهای دیگر جاذبه های فلوریدا کندی فضا هستند و سپس شما ممکن است انتخاب به تعطیلات هاوایی و یا آریزونا، جزیره آملیا در فشار و شلوغی از شهر را وارد کنید. 40000 مایل از مسیرهای خوبی نگهداری شده و پراکنده در سراسر atolls. به طور خلاصه، تعطیلات به کیپ تاون مانند توصیف زیبایی این باغ است. زمستان بهترین قطعا برنامه سفر دیگر به هند است. به عنوان مثال، باد گشت و گذار، قایقرانی، به منافع و میل. ونیز واقع در شمال شرقی ایتالیا به عنوان دریاچه شناخته می شود و یا شما ممکن است انتخاب کردن برای ارتفاعات کوه پیمایی.