اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. آبشارهای متعددی در دسترس و قابل دسترس هستند. تایلند یکی از جنوب شرق کشور آسیا است که محبوب برای گردشگران سراسر جهان شده است. کارت های اعتباری عمده پذیرفته می شوند در موسسات بزرگ و همچنین در تعویض پول. تسهیلات از bungalows و ویلاهای محدوده به 5 ستاره بوتیک استراحتگاه و مناسب برای تمام بودجه است. ما می خواهیم شما را به کمترین میزان ممکن برای اتاق خود پرداخت. شما می توانید سرگردان در اطراف خرابه های شهر باستانی یا قایق پارویی اسکیموها به ساحل خالی از سکنه. در کوه ها و یا فروشگاه کوه پیمایی رفتن ' کسالتی شما قطره در بازار; pampered در آبگرم یا بوکس تایلندی مطالعه، ماساژ سنتی, آشپزی و یا مراقبه را; سفر توسط tuk-tuk یا فیل; دوش زیر آبشار و یا به سادگی ببینید که در آن جریان شگفت انگیز تایلند شما طول می کشد. خوش آمدید به تایلند سرزمین لبخند; کارت پستال براق به تصویر کشیدن که در آن کشور است خود را به عنوان متنوع و دیدنی است.

(NYSE:CHH-گزارش رایگان) andWyndham شرکت در سراسر جهان (گزارش NYSE:WYN-رایگان) باید جای پای قوی در این منطقه. نوسازی به رشد افزایش نام تجاری: زنجیره های هتل دقت کار در مهمان رضایت از طریق نام تجاری تبدیل و مدل سازی برای به دست آوردن مزیت رقابتی دوباره. بازسازی عمدتا شامل ترمیم لابی ها و دیگر فضاهای عمومی، حفظ ویژگی های تزئینی در صورت امکان و guestroom ارتقاء به نام تجاری مرتبط تر. در واقع ادراک برند محتمل به افزايش نفوذ در بازار انبوه و همچنین فضای لوکس است. با بازار اشباع شده تبدیل شدن به طور فزاینده ای به ویژه بخش لوکس هتل افتراق خود را داشته باشد. اشتراک گذاشتن علامت های تجاری که می تواند به ارائه چیزی منحصر به فرد فوتی و فوری به احتمال زیاد برای گرفتن بازار هستند و بنابراین توانایی نوآوری خواهد شد خود را کلید موفقیت. بنابراین، آس hoteliers مانند ماریوت Belmond گیم (NYSE:BEL-گزارش رایگان) و هایت در سیلندر تمام علامت های تجاری خود را در سفارش روز همگام شلیک. این شرکت ها حمل Zacks رتبه #3 (نگه دارید). لیست کامل امروز سهام Zacks #1 رتبه (خرید قوی) در اینجا می بینید.

Http://finance.yahoo.com/news/zacks-industry-outlook-highlights-hyatt-143002742.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

به طور کلی آن امن به خوردن غذاهای در ارائه در هر رستوران و یا از یک سبد خیابان در نظر گرفته است. اتحادیه های غربی ها نسبتا شایع است و برای دسترسی آسان هستند. لطفا صفحه را برای دیدن آخرین قیمت در تایلند تازه کردن. لذت بردن از آرامش روز در یکی از هتل های گرمسیری و استراحتگاه در دسترس و بازدید از زیبایی های طبیعی از آبشارها و غارها و جاذبه های دیگر. این نسبتا امن و پایدار کشور با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. بیشتر... با عرض پوزش، ما دچار مشکل شده ام. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است. PriceFinder ابزار رزرو هتل نهایی بررسی صدها سایت برای کمک به شما در پیدا کردن پایین ترین قیمت است.