تعطیلات ساحل مترادف ناهارخوری و گزینه های خرید خیابانی برای شما است. هنگامی که در مقایسه با تعطیلات قطعا شما لطفا به ساحل مقصد معمولا کمتر توسعه یافته هستند. تایلند خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ساحل و هزینه های پایین - که در آن شما می توانید بهترین از هر دو جهان است؟ به عنوان مقصد ساحل معمولا under-commercialized شما صرف بیشتر لوسیون برای جلوگیری از گرفتن آفتاب سوختگی! مقصد ساحل نیز محل ایده آل برای معنی زندگی کم است. شما خودتان را در ولگردی و قانونی شکنی خرید پیدا نیست و اگر شما به دنبال آرامش بخش و آرام گریز مواد در خرید قطعا انتخاب مناسب برای شما است. اگر شما بهانه اصلی برای تعطیلات فورا قرار داده ذهن و بدن خود را در حالت آرام و فرار از دنیوی خود را بخوانید. نیازی به گفتن نیست، صرف بیشتر وقت خود را در ساحل یا خارج در آنجا بسیار بازارها اگر هر یک در همه نیست. معمول گیج کننده برنامه عجله صبح بسته بندی شده عصب wrecking تصمیم گیری شهر شکستن یا ساحل تعطیلات?

برخی از تاثیر معطل می تواند در ابتدا 2017 با توجه toKasikorn تحقیقات مرکز شرکت Thailands چين به دنبال تمرکز بر گروه های کوچکتر از بازدید کنندگان هزینه های بالاتر برای تقویت صنعت گردشگری دراز مدت. ناشناخته شدت درد کوتاه مدت است. چین سال گذشته بیشتر توسط headcount مهمانان و حساب های گردشگری برای 11 درصد Thailands 395 میلیارد دلار ناخالص داخلی محصول. توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه درباره تایلند ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://washpost.bloomberg.com/Story?docId=1376-OIQYJE6TTDS001-2SK1TRGF6L35IP5AEALJUFEG7G

به ساحل مقصد معمولا کمتر مقایسه توسعه با جمعیت کمتر مانع راه خود پرسه زدن در اطراف. اگر شما عشق به غذاهای محلی و سپس ساحل روزمره به دلیل پاسخ به که، البته، تعطیلات ساحل است. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا لانا پوکت فی، مردم، سورت تایلندی و اضطراب سخت و ناگهانی سدیم با آن نرم سواحل شنی سفید و شفاف دریا آینده به تایلند را برای تعطیلات ساحل است قطعا انتخاب مناسب برای شما اگر شما به دنبال آرامش بخش و آرام دور شو. شما می توانید خودتان در ولگردی و قانونی شکنی خرید و خرید مواد در شرایط برای کسانی که برنامه ریزی یک گریز را پیدا کند. فقط به یاد داشته باشید برای قرار دادن در برخی از آفتاب را از آن دور شود. با فضای باز و آزادی به نردبان اطراف بدون نیاز به زمان خود را در وجود فقط دور ماندن به جای رفتن در خرید sprees. مواد غذایی در چنین مکان هایی معمولا ساخته شده به طور سنتی به جای عصب مخرب تصمیم گیری شهر شکستن یا ساحل تعطیلات?