Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. به تازگی، تاکید بر داشتن سرگرم کننده قرار داده شده است و مردم آغشته به آب شدن می دید مشترک - از سطل های، های آب تپانچه. سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است.

بیوگرافی کامل نویسنده نویسندگان فوربس است. نظرات بیان شده از نویسنده است. در حال بارگذاری... 10 عکس من نفرت عبارت لیست سطل. این نشان میدهد که به دنبال experienceswe را صرفا موارد به بررسی کردن به جای لحظه های دوست داشتن است. سفر به یاد ماندنی experiencescan شود به عنوان نمایشی نمی به عنوان reachingone از هفت کوه (که تشکر انجام داده است) و یا به عنوان کسل کننده به عنوان پیک نیک کوه. آنها می تواند چیزی است که شما صرف سال برنامه ریزی و یا به عنوان مثال کامل شکل بگيرد و نعمت غیر مترقبه. آنچه که shareis است که شما فقط با خاطرات شاد اما با یک اتصال جدید به خود بهتر ترک است. آنها تغییر خود perspectivethat جام مقدس تعطیلات مورد 2017: سفر تحول آفرین.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است. بانکوک بود سپس به نام سرمايه توسط Chakri عمومی که رم من - اولین پادشاه سلسله کولی. سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. Kayakers و rock-climbers کاوش آنها، در حالی که دیگران می تواند سفر به روستاهای اطراف شناور یا فقط در یکی از سواحل منطقه کامل آرام را دوست دارم. این نیز ایده خوبی است برای بررسی با مقامات آداب و رسوم محلی خود را برای اطمینان از اینکه شما قادر به برخی موارد را به کشور خود است. کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. حتما به سوار در ریل راه آهن مرگ و تأمل در جنایات جنگ در موزه جنگ Meath. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو.