برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. مک: صفری. در هر فرد با دو زمین هزینه لطفا انتخاب کنید سطح اشغال برای جزئیات برنامه سفر که هستیم: گروهی از کارشناسان واقعی و مسافران با اشتیاق برای تایلند بیش از 25 سال در تجارت گردشگری رفتن تایلند تورهای شرکت سفر به بازار شب افشاگری واقعی است. مناسب برای سفرهای طولانی تر بین شهرها و روستاها. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های مسکن لوکس, تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. پایتخت سابق این چرم گاومیش تاریخچه بهشت است. سفر با رودخانه، دریاچه و دریا در جنوب شرق آسیا به کشف مکان های جدید که در غیر این صورت خواهد بود غیر قابل دسترس.

و یا به آن می تواند مندرج در ریگ دار, دشوار است حتی تجارب از زاغه گردشگری در ریو د Janiero به بی خانمان گردشگری در پراگ و گردشگری سمی. اما صحت ایده بسیار پیچیده می بیند چه یک نفر به عنوان تجربه معتبر است, دیگر ممکن است که به عنوان شم مشاهده. و مهم ممکن است که اگر کسی معتقد است که آنها در حال گرفتن تجربه معتبر، که آیا خود به خود یا مرحله ای. بنابراین، به نظر می رسد صحت توسط افراد تعامل با و تفسیر محیط اجتماعی و فیزیکی ساخته شده است. یکی می تواند استدلال می کنند که تجربه معتبر گردشگری يک تناقض درخود است. هنگامی که مکان و یا تجارب کشف و جمعیت گردشگران، آنها نهایت خواست گردشگران خود و فرصت های اقتصادی این را برای ارائه دهندگان ارائه تغییر. هنگامی که یک مکان ساختگی می شود به منظور فروش خود را به مصرف کنندگان و مردم محلی و فرهنگ به دستکاری و استثمار را افشا می حضور گردشگری به Disneyfication می شود. و به این ترتیب ادامه جستجوی گردشگران صحت. رویترز/دانیل Munoz شرکت خلقت آن ندارد به این ترتیب هر چند: استراتژی شرکت ایجاد یک جایگزین جذاب در جستجو برای صحت را ارائه می دهد.

Http://www.businessinsider.com/tourism-authentic-village-kidlington-england-2016-11?utm_source=feedburner&utm_medium=referral شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد! از بانکوک: ما چه چرا بانکوک فقط مقصد حمل و نقل باید به متخصص تایلند راهنمای، برجسته شارلوت. در هر فرد با دو زمین هزینه لطفا انتخاب کنید سطح اشغال برای جزئیات برنامه سفر که هستیم: گروهی از کارشناسان واقعی و مسافران با اشتیاق برای تایلند بیش از 25 سال در کسب و کار toursism، رفتن تایلند تورهای شرکت ثروت بیشتری توسط این امپراتوری عظیم با قصر بزرگ مزین ساختمانها و معابد بزرگ برجسته در سراسر شهر ایجاد شد. بازار شناور معروف است که در آن کالا كه هستند و از طولانی دم قایق به فروش می رسد. این صفحه خوشمزه از رشته فرنگی برنج هم آراسته با بادام زمینی پر از عطر و طعم است و می تواند در خدمت با میگوی تازه مرغ توفو یا سبزیجات. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. فیل کوه پیمایی در منطقه چیانگ مای - چه بهتر از راه را به یاد داشته باشید شما تور تایلند از عکس شما بالای یکی از این حیوانات بزرگ و سند بسیار محبوب است! این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves.