سبک و بوفه ناهار تحت shthede جنگل باران برگزار می شود. پوکت جهان کلاس مقصد تعطیلات است. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. ادامه... غواصی & غواصی غواصی روز سفر و سفر روز غواصی برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به جزایر فی & ویلا گاو کوهان دار. مایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. "حتی اگر شما مهمان در پوکت برزیلی محفوظ باشد می تواند" •Chang Na خلیج "جیمز باند" فی فی جزایر "Early Bird X-بزرگ" جزایر •Similan "Early Bird" •Kradan e Moog جزیره •Surin جزایر grok جزایر •Kam جزایر لذت اصلی باند و فراتر از تور چانگ Na خلیج تور به ارمغان می آورد شما در وسط مناظر چشم انداز خیره کننده چانگ Na خلیج تایلند. برای دادن ایده از آنچه انتظار تیم Phuket.Dom سخت به بازرسی و بررسی این تورهای فوق العاده کار کرده است: از جزیره-رقص اطراف فی به cruising در Phang Na به تلویزیون های سواری در ساحل شرقی این جزیره و بیشتر, شما قطعا چیزی برای سلیقه شما در لیست ما را از تور بهترین 10 در پوکت پیدا کنید.

اصلا به من اشتباه من هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن یافته های من. اما وجود دارد، من سعی می کنید برای فشار inmore از مسافر متوسط انفرادی. بسیاری از سفرهای من می تواند انجام بلند پروازانه و دانستن که هند مقصد بعدی من بود، من می خواستم به خودم overwork. در عوض، بار من در Phuket صرف withlazy روز ofrelaxing و هیچ کاری نمی شد. نه کاملا خوب است. Im مطمئن نیستم من قادر به انجام کار absolutelynothing و اگر به من بود، شما این پست خواندن نمی شود ممکن است. اما این یکی از mymore backand گذاشته nothings از پیام رسانی فوری استفاده و انگار آرامش بسیاری از طرف استثنایی پوکت, خوشحالم Im را دیده و با تجربه. راهنمای سفر به فوکت: مشاهده از Wat Chalong بهترین راه برای گرفتن اطراف پوکت اگر شما به دنبال آزادی گشت و گذار به پرسه زدن و کشف Phukets بهترین سواحل، thebest راه به این جهان است که اجاره موتور. این ساده ترین و راحت ترین گزینه است. اجاره موتور حدود 200-300 بات است. اگر چه چند راه ممکن است کمی تمایل، خطوط گسترده ای دارد و بسیاری از مقاطع حرکت وجود ندارد. آن آسان نیست برای بدست آوردن از دست رفته. گذشته از شهر پوکت, شهرهای ساحلی connectthrough anotherand یک سیم پیچ جاده ساحلی همسایه. شما همچنین می توانید hiretaxis و موتورسیکلت تاکسی اطراف نیز, ماشین اجاره کنید.

Http://grrrltraveler.com/phuket-2/things-to-do-in-phuket-phuket-travel-guide/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

ایستگاه رنجر – ناهار ناهار پیک نیک در ساحل خدمت است. بسته به محل رفت و آمد مکرر، شرایط آب و هوایی در روز تور و ترافیک، شما به شما رفت و آمد مکرر حدود 1 تا 1.5 ساعت پس از ترک مارینا Phuekt سلطنتی خواهد رسید. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. ادامه مطلب... لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. رسیدن به جزیره Phi از پوکت را آسان است عضویت روزانه در غواصی و کرجی گشت و گذار, روز سفر برای گروه های کوچک و بزرگ شده قسمت بالا مانند فی تور به مایا خلیج چیزی سنگ بادبان جزیره و جزیره جیمز باند. ساحل در جزایر راب کخ راب مایل مربع مرجانی با دنیای زیر آب به اسیر شما انتظار است. شما ممکن است لا خان به شده به طور منظم و جزایر در حال حاضر چیزی و پارک ملی تورین را دیدم.