سواحل ترین در طول زمستان لذت می برد و به شما فرصت می تواند به گرم کردن بدن خود را حمام افتاب گرفتن. برخی از قمار بزرگ برای رفتن بیش از حد، علاوه بر بهترین هتل ها برای ماندن در وجود دارد. اگر اقامت شما طول می کشد بیشتر چند روز، و سپس شما باید ساحل جمیرا دبی دریایی شهر بازدید و سافاری صحرا نیز هست. دریای زلال بسیاری از جاذبه های عرضه شده و شما می توانید استراحت در ساحل برای چند روز. احاطه شده توسط اقیانوس و سواحل آن میلیون ها گردشگر در طول زمستان جذب. واقع در شرق ماداگاسکار موریس مقصد توریستی بسیار عالی است. مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. در حالی که بازدید از ونزوئلا شاهد آبشار آنجل و تجربه Teleferico سوار اتومبیل کابل مطمئنا به یاد ماندنی است، اما با توجه به مجله سیاست خارجی، کاراکاس پایتخت آن، نیز به قتل پایتخت جهان در نظر گرفته است. و در حالی که شما در حال رفتن اطراف خرید شما منظره عشق. با پوشش جنگل بزرگ بیش از حد، فیل کوه پیمایی نیز چیزی است که ارزش تجربه است.

استفان لاو رئیس از HPL هتل & استراحتگاه گفت: «نام تجاری مجموعه بوتیک است همه چیز در مورد ارائه خدمات شخصی و ساخت مهمان در خانه احساس Boathouse را به کلاستر اضافه کردن نمونه کارها، تکمیل خواهد شد». "این را بیش از این است که تعهدات ما به توسعه کسب و کار ما در تایلند و جای دیگر در منطقه منعکس." هتل های HPL & استراحتگاه مطمئن می سازد که آن کسب و کار به طور معمول خواهد شد، "مهمانان رزرو پس از تغییر در مدیریت می توانید مطمئن باشید که شرایط و ضوابط رزرو خود باقی می ماند بدون تغییر. و تیم ما به نظر می رسد به جلو به استقبال آنها,"گفت: حداکثر چانه، مدیر کل Boathouse پوکت. واقع در کاتا در سواحل فوکت، غرب هتل به عنوان رستوران بیش از 27 سال پیش آغاز شده. در حال حاضر تعداد guestrooms 38 سوئیت 11 باشگاه ساحل آبگرم سالن غروب برنده جایزه انبار شراب نوار و رستوران Boathouse شراب جلو پنجره & محبوب از جمله ویژگی های هتل. پوکت Boathouse 12 اموال تحت این شرکت مستقر در سنگاپور مهمان نوازی مدیریت را علامت می گذارد. مارک های دیگر مدیریت هتل HPL & استراحتگاه هتل کنکورد & استراحتگاه هتل هارد راک و Gili Lankanfushi لوکس زیست رفت و آمد مکرر در مالدیو شامل. آدرس 182 Koktanode جاده کاتا ساحل پوکت 83100, تایلند. تلفن: + 66-76-330-015-7 فاکس: + 66-76-330-561 وب سایت: www.boathouse-phuket.com مورد HPL استراحتگاه & هتل مستقر در سنگاپور, HPL هتل & استراحتگاه است شرکت مدیریت مهمان نوازی، اداره و تماما متعلق به توسط هتل خواص محدود (HPL)، سنگاپور اصلی انجمن ذکر شده شرکت. هتل HPL & استراحتگاه فعالیت دوازده هتل ها و استراحتگاه در آسیا اقیانوس آرام و اقیانوس هند را اداره می کند.

Http://finance.yahoo.com/news/hpl-hotels-resorts-assumes-management-010000305.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مراجعه به "دولت آفتاب فلوریدا را ترک شما غرق. و در نهایت، برای برخی از بزرگ شب زندگی، شما باید در بارسلونا و مادرید دارم. سپس کوه جدول معروف است که باید ببینید. جریان آب از طریق لبه دره جریان زیبایی دیدنی و جذاب است. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی. یونان وجود در بالا، تا آنجا که جهان تعطیلات مقصد نگران هستند حق است. وجود دارد متعدد اقیانوس ها، دریاچه و رودخانه cruises و منشور را انتخاب کنید. ساحل بعد از روستا نام و منابع کافی برای تفریح به گردشگران ارائه می دهد.