آن به شما می دهد چشم انداز کاملا جدید از دبی. 10. بهشت یارو ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. یارو بهشت لوآو لوکس تجربه برتر است. لوآو یارو بهشت تلاش برای حفظ فرهنگ و شیوه زندگی است که به هاوایی منحصر به فرد، جزیره است. آنها با هتل 3 برای مسافر بودجه می آیند تا. توسط صفحه نمایش متناوب از طلا و طلا خیره شدن است! علاوه بر مواد غذایی بزرگ است که منوی اصلی شامل، بوفه ارکیده لوآو شامل صندلی های مورد نظر، تازه گل گردنبند گل, و مای Ta تبریک به علاوه دو استاندارد و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن و حق بیمه یک نوشیدنی کوپن.

او پیشنهاد کرد که اثرات عکس جالب و غیر معمول می تواند توسط افراد از طریق بازتاب در مغازه عکاسی به دست آمده. اشیاء در ویندوز همراه با خیابان صحنه در عکس نهایی ادغام. عضو راجر فاکس مصاحبه ایان قاب مورد ارائه خود را به PCEC. برای مشاهده ویدیو https://www.youtube.com/watch?v=-2w-AhmTo-o بازدید. ایان نتیجه گیری خود را نشان دادن با نشان تعداد عکس که در تپه بودا. این مکان تعداد زیادی از مواد موضوع برای عکاس فراهم می کند. هم وجود دارد معمولا گردشگران پرندگان آزاد و زنگ زنگ. اگر یکی به بودا هیل در اواخر بعد از ظهر می توان شاهد برخی از غروب خوب نیز می رود. یکی از بسیاری از عکس ها از مناظر شگفت انگیز در پاتایا برای PCEC تا ایان قاب نشان داده شده است. او نشان می داد چند تا سگ لباس پوشیدن و ذکر شده که پاتایا فروشگاه لباس برای سگ است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.pattayamail.com/ourcommunity/ian-frames-amazing-pattaya-153378

بوفه های هاوایی لوآو بهشت یارو بسته اولیه که رفتار شما را به فعالیت های فرهنگی، مراسم و سرگرمی است که بهشت آدم شناخته شده است. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. 5. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. لوآو اتوبوس بلند کردن در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه در Waikiki. که برای تلفن های موبایل، به عنوان عجیب شایع ترین شکایت من در مورد این لوآو بزرگتر در اوآهو شنیدن است. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2. این به شما می دهد یک دیدگاه کاملا جدید از دبی. 10.