برخی از نقاط تعطیلات در این منطقه نیاز به هیچ مقدمه ای که آنها بسیار محبوب. است Krabi استان دیگری در تایلند، به بسیاری از پارک های ملی مانند معروف شرکت فی و شرکت لانا جزایر مرجانی حاشیه با برخی از بهترین غواصی سایت های خانه هستند. آروبا, کارائیب: آب و هوایی آفتابی, سواحل شنی سفید رنگ درخشان آروبا را یک نقطه تعطیلات زیبا. کشور شامل دو جزیره بزرگ معروف به جزیره شمالی و جزیره جنوبی. مواد غذایی، رقص، سواحل، و میراث، شما نام آن و اینجا. مانند جاهای دیگر در لیست ژوهانسبورگ نیز فعالیت های بسیاری است که شما درگیر و راضی نگه دارید. پس از همه، به مورد ساحل عشق چیست؟ سواحل زیبا پودری و آب گازدار مطمئنا شما با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید.

پارکینگ کمی تنگ بود اما این منفی تنها چیزی که ما می گویند. همانطور که برای دستفروشان، آنها را خارج از کنترل نیست. انگار حداقل یک نشانه دائمی بر روی ویستا سرویس ورودی که علائم است که می توانید و نمی تواند. شمال که نشانه دستفروشان چند ما نزدیک با پیشنهادات ofjet اسکی و طناب چتربازی شروع در 1,500 THB و THB 1200 بود. با کمال تعجب، دیدیم هیچ فروشندگان راه رفتن در اطراف فروش تنقلات sarongs و یا سایر خرده ریز beachy. جنوب نشانه ای که ما در تمام زحمت نبودند. ما appreciatedhaving هر دو گزینه و که دستفروشان معطل نمی کند و در عوض به سرعت به سایر مشتریان بالقوه bounced غافلگیر شدند. نکته: اطراف جاده اصلی نیمه راه نقطه از Patong ویستا سرویس خود را برای سرخ با علامت زرد است که می گوید سعودی رستوران نگه داشتن چشم را. درست در شمال این برجسته شما طناب چتربازی, جت اسکی, و rentable چتر و تشک را پیدا کنید. جنوب این است که در آن شما ساحل بدون دستفروشان را پیدا کنید.

Http://tielandtothailand.com/things-to-do-places-to-go-in-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Main.ttractions عبارتند از: ماسايي مارا بانک ملی پارک ملی Aberdare و سمبورو بانک ملی. اول اجازه بدهید به شما است که شما دست سالانه انتقال گاو وحشی از تانزانیا به ماسايي مارا است که بین جولای تا سپتامبر رخ می دهد. لذت بردن از اقامت لوکس در هتل پنج ستاره palatial مانند "دریاچه قصر' در Udaipur یا خدمتکار قصر Bhawan در jodhpurs; حیات وحش صفری در هوا یا جیم کوربت پارک ملی. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! دیزنی لند هنگ کنگ نقطه مورد علاقه بچه ها و همچنین بزرگسالان است. همچنین گزینه ای برای کروز است که شما را به مقصد های مختلف در یک تعطیلات زمستان را دارید. جای تعجب نیست که پس از آن, این ساحل chock-a-block با مردم در طول تابستان است. به جای بودجه، کروز است که بیشترین تنوع را ارائه می دهد را انتخاب کنید. واقع در اندونزی بالی مناظر طبیعی زیبا با سبز سرسبز جنگل های استوایی, سواحل شنی, آبی آب گشت و گذار و شگفت انگیز زیبایی های اقیانوس هند است; رقص در سواحل را در طول روز و در شب را شگفت زده با آن زندگی پر جنب و جوش شب. مجمع الجزایر متشکل از جزایر 7107 این قسمت ایده آل برای زوج ها به دنبال ماجراجویی و یا آرامش، با هم است. شما می توانید نگاهی یا شما حتی می توانید tortoises غول پیکر در زیستگاه طبیعی خود را در جزیره Curieuse را لمس کنید.