سواحل اصلی به اویختن در بازی های Anjuna باخا کولا، Candolim، Benaulim، Bogmalo، مار میرا و پائولا بانو. جزایر در اقیانوس هند بین 4 و 10 درجه جنوب خط استوا قرار دارد. اگر زمستان است، سپس شما ممکن است برنامه سفر به دهلی آگرا اودی پور و جیپور. تایلند است به برخی از ترین جهان مشهور چشمه های معدنی و سلامت / امکانات نوتوانی. سیشل یکی از محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان هم برای honeymooners و خانواده است. برای برخی، سوار قایق پایین رودخانه کلرادو در دره سنگ قرمز می تواند تجربه واقعا مسحور. در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات مینی در سوئیس، Jungfraujoch نه از دست برود. می بینید تمام راه را تا لی فی بونسای روستا و لو آلوم خلیج.

راهنمای تور ما نه تنها انگلیسی روان صحبت می کند، او هم یک شخص مطلع و خنده دار. 25 دقیقه قایق سواری در کرجی 2-موتور خیلی بد بود. اولين توقف ما، کشتی جزیره. ما خوش شانس به قایق دوم برای رسیدن به جزیره کشتی شد. درست مثل آنچه که من بود در ذهن آرام، جزیره های تمیز و زیبا! خوب چند دقیقه ما با کلیک کردن در هر زاویه دوربین و پرده می شنوید. من نیمه بهتر تست خود دوربین جدید Olympus دشوار از جمله. نوسان خوب غول پیکر. در حالی که دیگران تصمیم گرفتند برای آفتاب گرفتن، من و همسرم تصمیم به انجام برخی از شنا و غواصی. تعجب می کنم چرا او را هیجان زده بود?

Http://www.azuanzahdi.com/index.php/2012/01/28/krabi-trip-day-2-hong-island-tour/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

Aldabra لاک پشت غول پیکر، سیشل آن بهشت بر روی زمین برای دوستداران زیبایی طبیعی واقعا است. واقعا دشوار است برای تصمیم گیری است که مقصد ترین مقصد تعطیلات در جهان است. کاباره پاریس گردشگران از سراسر جهان جذب. دوستداران حزب می خواهم به احزاب با مضمون فیلم است که در اینجا اتفاق می افتد هر شب متناوب در طول فصل توریستی را امتحان کنید. 12 زرق و برق دار و تعطیلات محبوب ترین نقاط در جهان در این جهان مدرن از طریق مسنجر اتصال به اینترنت، بدون نیاز به اتلاف وقت خود را در جستجو برای لکه تعطیلات خوب. رشته کوه های آلپ سوئیس و اجلاس مردم از سراسر جهان جذب. شما می توانید خانه با مقدار زیادی از انرژی و ذهن تازه بازگشت. هنگ کنگ محبوب شناخته شده به عنوان محل که در آن شرق با غرب. تعطیلات کمک شما کشف دوباره جوان شاد و جدید شما.