با وجود این جیب زیبایی آرام با پارک یافت می شود وجود دارد، معابد و جبهه های سنتی فروشگاه در سراسر شهر پراکنده. خودتان را احاطه کرده با مناظر خیره کننده تاریخ شگفت انگیز mouthwatering غذایی سواحل کوه شهرها، روستاها و -مهمتر-مردم شگفت انگیز است که کمک خواهد کرد که شما آن را درک. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر عیار سنگ آهک است. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.Dom و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. در صورت امکان، متهور با استفاده از گزینه های حمل و نقل محلی و سنتی حالت های حمل و نقل - که معمولا کمتر از اثرات زیست محیطی حمل، حمایت اپراتورهای محلی کوچک و heaps بیشتر سرگرم کننده. به عنوان نسل جوان Thais دمکراتيک تر با نفوذ اندیشه های غربی، از طریق اینترنت و سایر اشکال رسانه و غربى تبدیل، برخی از روش های سنتی از زندگی به مرگ، به خصوص در شهرهای بزرگ ظاهر می شود. برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان پارک ملی Soc.، گیم، نمایندگان در تمام مقصد های بزرگ در کشور است و نشان دهنده برخی از آژانس های مسافرتی محترم ترین در اروپا و دیگر نقاط جهان.

عکس: AP معترضان در همبستگی با اعضای قبیله سو سنگ ایستاده در داکوتای شمالی بیش از احداث خط لوله نفت داکوتای دسترسی در فیلادلفیا را نشان می دهد. عکس: AP کیت بومن 15، کست سایه بیش از پیام گچ نوشته شده توسط مادرش در پیاده رو خارج از مرکز اسلامی Claremont در پومونا، کالیفرنیا بومن پدر هری، در 2 دسامبر سال 2015 حمله تروریستی در درون مرزی مرکز منطقه ای در سان برناردینو، کالیفرنیا کشته شد تقریبا یک سال پس از مرگ او بومن کلمه "عشق" اچ در گچ زرد در پیاده رو خارج از مسجد-فقط یکی از پیام صلح لوتری نوجوان و مادرش در تلاش برای متحد کردن مسلمانان و مسیحیان در شهر hardscrabble در شرق لس آنجلس علیه خشونت است که بسیاری از اعضای جامعه می ترسید آنها ممکن است تقسیم باقی مانده اند. عکس: AP گروهی از کودکان در تیغه های رولر اسکیت گذشته مردم بزرگ مطالعه خانه در میدان کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ. عکس: عکس گتی پیاده راه خود گذشته پرتره رهبران اواخر کره شمالی کیم Il-Sung (L) و Kim Jong-Il (R) در پیونگ یانگ را. شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آرا آن سخت ترین مشمول تحریم ایران در کره شمالی قرار دادن درپوش بر صادرات زغال سنگ کلیدی دولت زاهد گوشه نشین پس از آن آزمایش هسته ای مبارز عکس: سربازان عکس گتی گریه پس از کوزه با خاکستر رهبر کوبا فیدل کاسترو از طریق سانتا کلارا در طول سفر چهار روزه خود در سراسر جزیره برای دفن در سانتیاگو د رانده شد. جیپ نظامی خاکستر فیدل کاسترو در سفر چهار روزه در سراسر کوبا، جزیره نشینان پوشش جاده ها به پیشنهاد وداع با آیکون های کمونیستی دیر مصرف است.

Http://nypost.com/2016/12/01/the-day-in-photos-dec-1-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. در صورت امکان، متهور با استفاده از گزینه های حمل و نقل محلی و سنتی حالت های حمل و نقل - که معمولا کمتر از اثرات زیست محیطی حمل، حمایت اپراتورهای محلی کوچک و heaps بیشتر سرگرم کننده. آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. سعی کنید برای فوق العاده تازه-تسکین دهنده عطش، شیر نارگیل مستقیما از پوسته میوه می لرزد و آب میوه تازه از بازار و رستوران ها - که بسیاری از تمام میوه های گرمسیری تایلند به طور گسترده ای در دسترس هستند. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. اعتقادات بی باک که یکی از بهترین راه برای تجربه یک کشور است با خوردن! سفر با متهور کمی متفاوت است. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است.