رگبارهای شن و ماسه، آرام آب و هوای تازه را این نقطه ایده آل برای تعطیلات. Pamukkale سنگ رسوبی نام تراورتن ساخته شده است و شامل کل منطقه از چشمه های آب گرم حدود 17. 17. جای از بودجه، کروز است که بیشترین تنوع را ارائه می دهد را انتخاب کنید. سایر مکان هایی که بازدید می کنید باید شامل هون سلام Krabi, چیانگ مای ره چیانگ، جزایر کوچک کخ همان و چانگ کخ، و غیره. اما برای آنهایی که بیشتر پرماجرا بسیاری را نیز وجود دارد. سپس دوباره همه چنین ماجراجویی لذت می برد. جاذبه های دیگر برای بازدید از مزارع قهوه سبز ساحل شن و ماسه سیاه و سفید شن و ماسه سواحل و غار های کالی کوالالامپور خواهد. همه این ها و بسیاری دیگر اینجا برای شما فهرست شده اند.

آنهم Chokchai نیز مورد مدیریت محل برگزاری شب و فرهنگ پول چای صحبت می کرد. ما صرفا می رویم برای کنترل عملیات شب مکانهای تفریحی است که اضافه کاری را اجرا کنید. همانطور که برای فرهنگ پذیرش پول چای من اعتماد به نفس است که هیچ مقام های سطح بالا در آن نقش دارند. ما با آن در حال بررسی و هدف القای اعتماد به نفس با توجه به قابلیت های مدیریت ما به گردشگران و مردم محلی، او گفت. ژنرال Akom اضافه شده که اطمینان از ایمنی از هر کس در پوکت, که آیا مردم محلی و گردشگران یا شرح، شرط لازم برای پرداختن به این مسائل است. من فکر می کنم هوشیاری توسط مردم بهترین راه برای نگه داشتن چشم در تمام فعالیت های غیر قانونی است. حتی بهتر از دوربین های مدار بسته کار می کند. به گفته ژنرال Akom اگر مردم شروع به گزارش فعالیت های غیر قانونی، آن کار ما ساده تر و کارآمد تر کنند. من یک لیست اسامی نه افرادی که به گفته درگیر درخواست یا پذیرش پول چای است. ما قادر به عمل در آن در عین حال به علت فقدان شواهد نبوده است اما ما در حال حاضر سخت این افراد وی افزود: نگه داشتن چشم در است.

Http://www.phuketgazette.net/phuket-news/Top-officials-discuss-major-Phuket-woes/65926 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

غیر از این یکی حدود 60 دیگر مراکز در دبی با حدود 8 امکانات جدید احداث تا حال حاضر وجود دارد. گفته شده است که سه برابر جمعیت در این منطقه در طول فصل تعطیلات است; شواهد تجربه خوب holidaying. عجیب و غریب ترین مکان در جهان لزوما ترین گران، هستند که ما را از لیست بالا می توانید ببینید. باشگاه جوانان ماجراجویی می توانید در چالش امواج ساحل باند یا جت قایقرانی در بندرگاه سیدنی گشت و گذار. شهر ساحل میامی میزبان خود حزب شب سال نو در ساحل جنوبی با جشن های آتش بازی در نیمه شب. برای برخی، سوار قایق پایین رودخانه کلرادو در دره سنگ قرمز می تواند تجربه واقعا مسحور. بهترین قسمت در مورد تعطیلات اینجا واقعیت آن است که بسیار ارزان این مکان مطلقا کامل وقتی در تعطیلات با خانواده است. اسپانیا جاذبه های ساحلی مختلف، تامیل ساحل در شمال غرب ضربه بزرگ با مردم محلی و گردشگران است.