بازگشت به سلطنتی قی مارینا – کرجی Kradan کخ – departs Moog کخ در اطراف 04:00 و وارد مارینا پوکت سلطنتی در حدود 05:30 pm برای انتقال به رفت و آمد مکرر شما. همانطور که ما را به آرامی به تالاب، کروز صخره و مرداب را قبل از شما ظاهر شود تنها در جزر و مد بالا در دسترس، فک خود را قطره. وجود دارد 2 کخ هنگ یا هنگ جزایر در دریای آندامان. ما متوقف می شنا بروید، پرش کردن قایق و گرفتن عکس. پوکت گریس لند توچال و آبگرم 3.8 / 5 THC 3628.81 فی جزایر تور توسط کرجی به شما می دهد یک روز از خیره کننده ترین مناظر اطراف این جزایر بسیار محبوب و بسیار زیبا در جنوب تایلند به کاوش. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. احساس رایگان برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر و یا شرایط خاص، ما خوشحال هستند به شما کمک • فی / تایلند جزیره پوکت قایق سرعت سفر و تور منابع آنلاین خود را به پیدا کردن بعضی از فوکت، بهترین تورها و گشت و گذار در با بهترین قیمت ها است. تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت به مشتریان شده است.

Wasdescribed عظمت خود را به عنوان انسان هوشمند، عاری از نفس پرستی و مهربان بودن، که مردم محلی آموخت که چگونه برای ساده کردن لینک سپتیک فاضلاب که در پایان به کمک عمو چوان موفق به تمیز کردن رودخانه مناطق. این فرایند طولانی و دنیوی است که بسیاری از کسانی که او را در امتداد راه کمک مانع بود اما او واقعا مراقبت و می خواستم به روستای خود را به مکانی بهتر عمو چوان، انجام بدهند. یک داستان زیبا، یک قلب زیبا! سایت بازرسی پس از شام میزبانی در سرگیجه دیدنی بالای درخت انجیر هندی بانکوک با GM Neutze جان ماجراجویی گروه به شهر فرشتگان به پایان رسید. رایا رستوران روز بعد آن را خاموش به پوکت با راه های هوایی بانکوک است. بازرسی در Trisara و ناهار سبک افسانه تایلندی در Anantara مای خاو در سخاوت GM جایلز Selves قبل بررسی ما در در پوکت درخت انجیر هندی در یکی دیگر از ویژگی های زرق و برق دار در منطقه لاگونا ساکت تر فقط 30 دقیقه از Patong. مجموعه اين ويژگي بخش 3 در مزارع سرسبز و از جمله جهان کلاس گلف را پوشش می دهد آرایه ای از نوع لوکس اقامت. ما بطور کامل توسط تیم در درخت انجیر هندی از اتاق های ویلا استخر ما به شام میزبانی لذت بخش با داس Nuchanart Sairhun خراب شد. گشت و گذار در شهر پوکت قدیمی و محلی تایلندی که شام در رستوران رایا پایان روز اول ما اقامت پوکت. روز بعد فرار جزیره به شش جذاب حواس Yao Noi شده بود.

Http://australia.etbtravelnews.com/308704/island-escapes-and-tourism-authority-of-thailands-luxury-famil/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

یک hotels2Ththeiland دیگر خوب است اما باید همه چیز... ما با استفاده از تجربه وسیع خود به شما فقط بهترین تور پوکت و سفر. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. با دوچرخه کلاه و راهنمای فارسی زبان ارائه سفر 30 کیلومتر در امتداد مسیرهای امن و حتی شامل ناهار خوشمزه محلی تایلندی و فرصت برای دیدن برخی از حیات وحش اقامت. این تور جزیره Phi کم شلوغ-مزیت اضافی ترک اولیه برای جلوگیری از بسیاری از جمعیت و تجربه بار بیشتر در اطراف جزایر فی فی Early Bird تور X-بزرگ روی سیام جهان ماجراجویی است. لانه پرنده برداشت اینجا می توانید تا 2000 BSD در بازار آزاد را دریافت! تا تور شرکت; با مسئولیت محدود در پوکت مشتریان از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت شده است.  مایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. اغراق 11 قانون بخشی از 24.3 هکتار پارک فرهنگی نمایشگاه تایلند زیبا جذاب میراث است. مقدار زیادی از زمان برای کشف یک جنگل از درختان انجیر هندی چند هزار ساله وجود دارد.