واقع در شانگهای و چیانگ مای, پرواز میمون دراز دست بخشی از سود خود را در برنامه های آموزش و پرورش زیست محیطی در سراسر تایلند پروژه های احیای جنگل و دهات راسته پستانداران نخستین پایه سرمایه گذاری. 4 گلف تایلند در دوران سلطنت شاه کولی V یک صد سال پیش وارد شد. همانطور که برخی از مناطق سرد ملزومات لباس شنا روز بسته چتر در فصل بارانی و برخی از لباس های گرم اگر در اکتبر تا دسامبر، رفت و آمد هستند. خرید بلیط به طور کامل قابل استرداد و آن یک بار باز پرداخت در تایلند نیز یک گزینه است. تایلندی برنج شراب สาโท Cato واقع آبجو دم از برنج glutinous و در نتیجه پسرعموي معنوی خاطر ژاپنی است. هرگز وحشتناکی گران قیمت برای شروع با حداقل با معیارهای غربی آزادسازی صنعت به ارمغان آورده است در محصول اپراتورهای جدید: با تحقیقات کمی می توان تقریبا در هر نقطه در کشور به کمتر از 2،000 والا مقام پرواز. هدایت روشنی از اتوبوس های cheapish و غیر دولتی و پول خود را به کمربند پول و یا یکی دیگر از جای رسیدن سخت باشید. محبوب ترین جزیره گردشگری مانند پوکت و Samui شرکت را به قیمت های بالاتر به طور کلی تمایل. شرکت فی مشهور به عنوان جزیره بهشت واقعی توسعه عظیم از انتشار فیلم ساحل ها در سال دستخوش شده است.

این راه که در آن مردم به طور فزاینده سفر راه به زیبایی خود را نیاز دارد در حالی که حفظ یکپارچگی فرهنگی و زیست محیطی با در نظر گرفتن مسیرهای طولانی تر و دیدنی تر و حالت های حمل و نقل در حال پیدا کردن آینه. دوستدار محیط زیست باقی می ماند دیگر حفظ معدود اما توقع های بسیاری دارد. به عنوان سال پیشرفت خواهد شد به احتمال زیاد می بینیم بحث افزایش اطراف مشوق های اقتصادی مانند معافیت مالیاتی برای مسافران کشورهای عضو اکو (41% ** از مسافران می شود به نفع)، معرفی یک استاندارد بین المللی برای اقامت پایدار (41% * به نفع) و ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل مسافران دادن اطلاعات بیشتر در مورد جبران کربن (26% * به نفع). 6. ساده لذت مسافران در 2017 خواهد شد به آرزوهای خود را به جای خواص مواد الهام گرفته شود. اگر واقعیت 58% * طرح مسافران به prioritise صرف در حالی که آنها را در تعطیلات در 2017 در تجربه و نه از خواص مواد. مسافران هستند نیز تبدیل شدن به کمتر علاقه مند به فانتزی embellishments و بیشتر علاقه مند در لحظات کوچک و ساده لذت سفر. تنها 10% * از مسافران گفت که ساقی و دربان خدمات ضروری برای لذت بردن از تجارب سفر خود را در 2017 است. علاقه داشتن لوازم آرایش بالا پایان همچنین به نظر می رسد چیزی از گذشته به عنوان تنها 13% * از مسافران گفت که این می شود ضروری است با بهره گیری از تجربیات سفر خود از 2017. 7-انسان لمسی به عنوان یانگ به تکنولوژی یانگ، برقراری ارتباط با کارکنان شگفت انگیز و جعل روابط واقعی تعطیلات مشخصه به طور فزاینده مهم سفر در 2017 خواهد بود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

Don't.ome.ith.oo بسیاری از ایده های قبلی را مورد چه تایلند است مانند، که رسانه ها و تجربیات دوستان عادت اعوجاج واقعیت. مارک های حق بیمه: دو محبوب ترین برندهای برتر بود حاضرین Heineken و ببر هستند اما سان میگل Federbrau و آبجو آسیایی دیگر مانند ژاپنی Asahi نیز نسبتا امری عادی است. سمت تایلندی یخبندان است: مسافران در صف خارج از منزل در گرما به صف در ساختمان مهاجرت - به طور معمول دو و یک ساعت بود. همه جا حاضر, ارزان و اغلب بسیار عالی - و به عنوان پاداش، آن است که معمولا در خوراک لوبیای پر ادویه رایگان شما می توانید خودتان، با این حال، اضافه و یا بخواهید اگر خرید از خیابان - اما شود هشدار داد, اغلب واقعا گرم است. در حالی که نوک شرق شرق و جنوب آب و هوای گرمسیری موسمی تایلند عمدتا استوایی مرطوب و خشک یا اقلیم ساوانا. 30 بیشتر از تایلند تا سه فصل: دانلود فصل خشک از ماه نوامبر تا فوریه. بیشتر بدانید. توافق جهانی در مورد چگونه به رونویسی حروف تایلندی است که در زبان انگلیسی معادل ندارند بنابراین خان سان جاده مثلا نیز معمولا سن کانو کانو هان سن خان کخ ساب Khaosan و بسیاری از تغییرات دیگر تایپ شده است وجود دارد. گویش های شرقی اسحاق از نزدیک مربوط به لس آنجلس. نیز وجود دارد در حال حاضر یک نام تجاری چانگ صادرات در 5%.