Once.ou رزرو کرده اید، شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. تجهیزات الکترونیک و کامپیوتر نیز به طور گسترده ای در دسترس هستند، اما قیمت کمی بالاتر از در سنگاپور، هنگ کنگ، فیلیپین و کوالالامپور هستند. تایلندی معبد معروف در. اگر شما در حال عبور در Bukit حیرام کی حتی اگر شما واجد شرایط برای روادید ورود / مرز سادات اگر شما از یکی از کشورهای واجد شرایط عبور، شما در بدو ورود در مرز کسب ویزا می تواند. 4 3rd حزب مسئولیت پوشش بیمه تایلند - مالزی و سنگاپور بیمه اتومبیل هنوز به قلمرو تایلند گسترش دهید. بسته به پایین از بانکوک دفاتر دولتی در تاریخ 13 ژانویه سال 2014 با معترضان مخالف دولت خواسته برخی از گردشگران برای جلوگیری از پایتخت تایلند. بررسی اجمالی: پد شیرجه ارائه دروس از در وارد هستیم... از پادشاه در ارز کشور را نمی سوزاند، پاره یا آن - به خصوص در حضور دیگر Thais مثله می. جاذبه های تایلند که شما کشف در تعطیلات تایلند منتظر? مالزی و سنگاپور - بالا اگر چه هنوز با خودرو اجاره کاملا ممکن است.

ذهن، بدن و روح در جهان متشنج، مردم به طور فزاینده ای شاهد سفر به عنوان راهی برای تعادل را به زندگی خود را. تقریبا نصف (48% *) رفتن به تعطیلات به صورت لحظه ای به بازتاب و انتخاب شیوه زندگی بهتر را ببینید. سال آینده خواهید دید بسیاری از مسافران prioritising سلامت سفر آگاه است که قول هماهنگی برای ذهن، بدن و روح - ویژه کسانی که از هند، چین و تایلند. 44% * به تجربه سفر آبگرم/آرامش و 38 علاقه مند هستند % * در تجربه سفر سلامت/سلامت در 2017. روزهای ترک تعطیلات را در جدول در پایان سال پرداخت می شود حتی در فرهنگ ها خواستار کار، با بیش از نیمی محو شدن (51% *) بیشتر از سالانه خود را به قصد ترک در سال آینده از این سال. اقامت در سراسر جهان ارائه آنها را برای مطابقت با تقاضای رو به رشد این ارتقاء است. در 2017، از آن خواهد شد غیر معمول متنوع طیف وسیعی از SanctuStays, تسهیلات ویلا آپارتمان استراحتگاه و بیشتر، ارائه امکانات مراقبه مکمل سلامت چشمه های معدنی سلامتی کارگاه و تجهیزات در فضای باز برای ترویج سبک زندگی جامع و واضح تر راه برای کشف خود اعم از پیدا کردن. 5. برو سفر سبز یا اقامت خانه سازگار با محیط زیست به معنای خیلی چیزها برای بسیاری از مردم، اما وجود دارد هیچ انکار روند برای مسافران و تسهیلات بیشتر سازگار با محیط زیست و پایدار آگاه و همچنین مسئول شدن. سال آینده بیش از یک سوم را دید (36% *) از برنامه ریزی برای انتخاب گزینه های سازگار با محیط زیست سفر بیشتر از آنها در سال 2016 مسافران و حدود 2 5 (39% *) علاقه مند به تجربه سفر اکو تور.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.hospitalitynet.org/news/154000320/4079782.html

بررسی اجمالی. پارک مساحت 180 کیلومتر مربع را اشغال... در سال 1989 دولت ممنوع ورود حفاظت شده مناطق با توجه به شایع جنگل زدایی--تنها حدود 30 درصد از تایلند جنگل باقی مانده است. 42 بسیاری از mahouts سپس قادر به مراقبت خود فیل ها بودند و آنها را در طبیعت باقی مانده. بسیاری از حامل های ارزان تایلند از جمله هوا نوامبر تایلندی هوا آسیا و تایلند شیر هوا را خدمت می کنند. پورنوگرافی و انتقاد از خانواده سلطنتی تایلند غیرقانونی است و دولت تایلند-فعالانه چیزی دسترسی وب سایت با این مطالب داخل و خارج از تایلند. شلاق زدن معاونت به معنای "است، طلا". اگر شما آنها را چندین بار به هتل خود را به شما در مورد این سفر یادآوری تلفن. ویرایش جاذبه های تاریخی و فرهنگی بانکوک است در آغاز بسیاری از بازدیدکنندگان ماندوی، و در حالی که شهر مدرن آن میراث فرهنگی غنی است. در حالی که شما را وادار کند به لائوس و یا کامبوج با قطار، در جاده به سام بسیار نزدیک با پایانه های راه آهن فقط در سراسر مرز در Cong تایلندی در سراسر رودخانه از وینتیان و Aranyaprathet برای poppet، می توانید. آن را معماری شبیه به viharn, اما معمولا بیشتر به شدت تزئین شده است و آن معرفی هشت اهریمن است.