هر ایجاد منظره در اصلی دیوار سفید و سفید کف نمایشگاه هنرمند مشتاق مهارت در ایجاد توهم 3D از طریق هر ضربه قلم مو مسحور خود کشیده می شد. هر قطعه درخشان در حال حاضر با زیبایی خاص خود را با هر یک از ژست اصلی ایجاد شده توسط بازدید کننده روزانه بی پایان در هنر در بهشت حتی بیشتر جذاب و به یاد ماندنی می شود. تاریخ و زمان آخرین "Shipwrecks منطقه" شامل انواع ماهی است که خوراکی است. چنین بازدید کنندگان بی دقت knowwn به دخمه قدیمی ناپدید می شوند و تبدیل به بخشی دائمی ریپلی ماجراجویی خالی از سکنه شده اند! بدون مجبور به خرید / هیچ توریستی تله کاملا بدون پنهان/فوق العاده اتهام طیف زیادی از تور و شما و خانواده تان در پاتایا تایلند انجام می دهید. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. شامل Pattayaland و خیابان راه رفتن است. در حالی که انتهای جنوبی یکی از پاتایا را بزرگ شب-زندگی مناطق منطقه مرکزی ساحل منطقه خرید عمده است. طیف گسترده ای را متناسب با هر اولویت وجود دارد.

اول ما سعی می کنید برای غذا خوردن در رستوران روبروی هتل لحن، ما هر ماهی مرکب میگو پیام آن بسیار نامناسب با زبان ما احساس عجیب و غریب تبدیل برگ کرفس ترش به همراه بسیاری از. نه تا زمانی که ما صرف نیم غذا آن است. سپس ما را به حرکت می کند و همانطور که می دانیم که آن خواهید خوردن گوشت خوک خرید تایلند معمولی تبدیل برنج مخلوط برنج در بز سعی کنید. در نهایت ما سعی می کنیم برای خرید برنج آماده به خوردن در خانواده مارت است که طعم خوب هر چند کمی عجیب و غریب. پس از کمتر از رضایت بخش آشپزی تور ما سعی کنید غذا خفاش با هزینه 30 حمام خرید و فروش durian و انبه میوه چون در پاتایا معروف آلی میوه های تازه و شیرین. به هر حال روزانه آشپزی گردشگری تایلند آشپزی hehehehe محاکمه، پس از دانستن و احساس اگر با زبان ما جا داد و سپس روز بعد تا آخرین روز ما سفر در پاتایا newhotelsus نویسنده تصمیم به خرید مواد غذایی در KFC یا mc را دانلدز. زیرا در پاتایا منطقه بسیار دشوار است برای پیدا کردن غذای حلال خود منوی متوسط گوشت بسیار مناسب برای مسلمانان است که عاشق آشپزی تور. آشپزی در طول مسیر ساحل پاتایا است بسیاری از مردم فروش تنقلات برای دوست آرامش در ساحل. هنگامی که ما وجود داشت خیابان مردم فروش تنقلات مانند martabak اما موز و تخم مرغ است. ما سعی می کنیم خرید کنجکاوی بالا به دلیل صف فروش. قیمت موز martabak 40 حمام و ما سعی کنید برای خرید یک, آشپزی دقیقا همان راهی به martabak در اندونزی به همراه تخم مرغ پر شده موز میل پس از آن قطعه قطعه hemmm شیرین شیر تغلیظ شده جالب بود، از غذاهای ما سعی شد عطر و طعم مناسب با زبان ما و احساس خوبی، بله طعم موز martabak پس شکنج، اسانس شیرین hehehe نسبتا ثابت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://newhotelus.com/culinary-tours-in-pattaya-1700.html

سازش در کیفیت. Nowvices به هر یک از کسانی که ورزش یا فعالیت نیازی به ترس وجود دارد مقدار زیادی از ورزش مدارس ارائه دروس در تئوری و عمل شود. داستان های عجیب و غریب و اشیاء از سراسر جهان جمع آوری می شود. تصاویر در این وب سایت برای تصویر تنها واقعی است. بدون مجبور به خرید / هیچ توریستی تله کاملا بدون پنهان/فوق العاده اتهام طیف زیادی از تور و شما و خانواده تان در پاتایا تایلند انجام می دهید. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. در حالی که انتهای جنوبی یکی از پاتایا را بزرگ شب-زندگی مناطق منطقه مرکزی ساحل منطقه خرید عمده است. رزرو مستقیم با اپراتور تور محلی و جلوگیری از واسطه کوچک سپرده به امن رزرو و پرداخت تعادل در انتخاب خود را در بانکوک توجه داشته باشید: برای عضویت در گروه بدون هزینه های پنهان تور تورهای ما نیاز به کامل پیش پرداخت. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر. بعد از نهار در یک رستوران محلی در این جزیره شما می کنید برای استراحت، شنا یا حمام افتاب به سادگی در ساحل.