آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن نیز کاملا از ژوئیه اوت مشغول به دریافت می تواند. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. آیا شما در حال به نمونه غذایی خیابان savouring بخورید ارزان یا غرقه شدن در ضيافت, گزینه های بی پایان را انتخاب کنید هر جا که هستید در جهان وجود دارد. خانه ها ساده، فضای بیشتر و کمتر از نداشتی. بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. 'صرفه جویی چهره"نیز بخش مهمی از بودن تایلندی است و این شامل آرام باقی مانده، نه خلق و خوی خود را از دست دادن و اجتناب از رویارویی به طور کلی. برای یک تجربه واقعی جنگل صرف چند روز در خان Soc پارک ملی.

خرابی در ساخت: گشت و گذار است سرگرم کننده, اما مسمومیت و تور و بازدید از اماکن تاریخی در سفر طولانی تر از معمول می تواند منجر به اطلاعات بیش از حد. برنامه سفر خود را با زمان بدون ساختار به تعادل ایده آل، معادل دو روز برای شما هر هفته دور بنابراین شما می توانید استراحت در ساحل سرگردان از طریق بازارهای محلی و یا مردم دیده بان در کافه ها. خانه بیش از یک هتل را انتخاب کنید: اگر شما چسبیده به یک مقصد مک کلور توصیه می شود اجاره خانه. او گفت: ریتم زندگی محلی است که به هتل نمی خواهد شما را دریافت می کنید. او به تازگی کمک کرد مشتریان اجاره خانه را برای دو هفته در منطقه Dordogne از فرانسه، به عنوان مثال، و اگر چه خانواده در موارد متعدد به فرانسه شده بود، او که زندگی در خانه آنها چشم انداز بسیار بیشتری انجام کشور داد گفتند. اصلا OVERPACK: اگر شما بازدید از چندین مقصد توشه خود را به یک کیسه با محدود چرخ، ایده آل بار همراه مسافر و یک کوله پشتی. مرور در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار، بسته بندی و نامید و پیگیری از وسایل خود را به خصوص در سفر طولانی تر خیلی بیشتر قابل کنترل با توشه کمتر است. در گیر شدن در خدمات اجتماعی داوطلبانه در نظر: فرصتی برای ارتباط با مقصد در یک راه منحصر به فرد است اما کل گریز خود را به کار داوطلبانه اختصاص ندارد. مک کلور، به عنوان مثال، اخیرا سه هفته تعطیلات در اکوادور برای خانواده است که داوطلبانه در کودکان خانه نزدیک کوئیتو پس از مراجعه به گالاپاگوس برنامه ریزی شده. آنها تدریس انگلیسی به کودکان و نوجوانان در خانه، خیس کردن حیات وحش در گالاپاگوس و کشور از طریق دو لنز مختلف را دیدم، او گفت. شرکت هایی مانند بیابان Safaris, Abercrombie & کنت و & فراتر از پیشنهاد کار داوطلبانه فرصت ها برای مشتریان خود.

Http://www.seattletimes.com/life/travel/how-to-plan-an-extended-vacation/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_life شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های لوکس acDommodation تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. یافتن هتل ایده آل خود را در TripAdvisor.com و سپس به دنبال "مشاورین" در لیست گزینه های قیمت گذاری. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. بانکوک عظیم Chatuchak بازار کلان شهر فراموش نشدنی با مناظر عجیب و غریب و بوی پر است. جوامع مبتنی بر کشاورزی مثل برنج رشد ساکنان سیام تایلند به اوایل قرن ششم. مردم محلی بازديد به خفاش ها با ارائه شده برای بودا و مواد غذایی برای راهبان را. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم.