Select.our اتاق و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. پاتایا is147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند.  پاتایا ممکن است idyllic اما قطعا آن را با طیف گسترده ای از فعالیت های مسکن و سالن های شب زندگی باعث می شود. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. ملکه عقرب, بانوی جوان با مقدار زیادی از عقرب های سمی در لباس اش تمساح تخم مرغ شکستن جشنواره مه تا اوت سیرک ديد و تمساح کشتی نمایش s پاتایا جدید از طریق راه رفتن زیر آب آکواریوم دیدن شگفتی های عمیق بدون خیس شدن. بیشتر بدانید. آنها اطمینان حاصل شود که شما را از تعطیلات خود را و دور با خاطرات فوق العاده و داستان به نمایش خیره کننده و فعالیت های هیجان انگیز می آیند. 10 دلیل خوب چرا شما باید انتخاب کنید سفر توپی تورهای مسافرتی توپی پاتایا تور پاتایا در تایلند با دفاتر در بانکوک و چیانگ مای و پاتایا با بهترین قیمت ها است. برای لذت بردن شما وحشت زده اساتید چیز عجیب و غریب, موزه ریپلی داستان خالی از سکنه این همکاران و استقرار آنها زنده اند.

خوب، لیستی از جاذبه های مناسب برای تمام خانواده اینجا است! پم Baroro 9 دسامبر سال 2016 شهر ساحلی پاتایا در تایلند بهترین شناخته شده برای آن شب زنده داری های پر جنب و جوش ممکن است اما در واقع ارائه می دهد بسیاری از فعالیت های دیگر به ویژه مناسب برای خانواده ها و کودکان و نوجوانان. متقاعد نشده اید؟ اینجا لیست سریع از جاذبه های بالا شما می توانید ببینید در شهرستان با و یا بدون آنهایی که کمی! همچنین بخوانید: 7 مهم چیز بچه ها یاد بگیرند که آنها سفر 1. کارتون شبکه Amazone Waterpark جهان اول همیشه کارتون شبکه مضمون شهربازی، بهشت خانواده رفت و آمد در پاتایا است. باز در سال 2014، ویژگی های شش مناطق مختلف است که شامل Omniverse منطقه، منطقه ماجراجویی، Cartoonival، موج مگا, Riptide رپیدز و گشت و گذار عرصه. گذشته از آن اسلاید 18 مختلف کودکان و بزرگسالان نیز زنده نشان می دهد که در آن آنها می توانند ملاقات و خوش آمد می گوید با شخصیت های کارتون شبکه مورد علاقه خود لذت ببرید. آن مطمئن به روز سرگرم کننده برای تمام خانواده! آدرس: 888 صدای گاو 8 Na Jomtien Sattahip چون Buri عامل ساعت: روزانه، 10 صبح تا 7 شب پذیرش: THB1 Thais 290 برای بزرگسالان؛ THB990 برای کودکان (3-12) و سالمندان / خارجی ها THB1 590 برای بزرگسالان؛ THB1 290 برای کودکان (3-12) و سالمندان / رایگان برای کودکان زیر 3 سال اعتبار تصویر: Ripleys آن را باور یا نه! پاتایا اصل از ایالات متحده، این موزه مشهور رابرت ریپلی و خانه های مختلف عجیب و منحصر به فرد و عجیب و غریب و عرفانی آثار باستانی به دست آمده از سراسر جهان تاسیس شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.tripzilla.com/family-friendly-attractions-pattaya-thailand/50583

You.ill با ارزش سرگرمی به طور کامل بسته بندی شده که هرگز هر جای دیگر در یک شب شما را شگفت زده! این موزه هنر توسط یک هنرمند الهام تقدیر هنر شخصی هنرمند کره جنوبی نام شین جیک سئول مدیر موزه ساخته شده است. بیشتر بدانید. تنها موزه زندگی چیز کنجکاو و زیبا از همه سه امپراطوری حیوان نباتی و معدنی و اما آن نیز شما ارائه می دهد انواع مختلفی از سرگرم کننده و هیجان انگیز نشان می دهد، واقع در قطعه بیش از 70 هکتار از زمین فقط 15 دقیقه رانندگی از پاتایا، این پارک & مزرعه جدید قابل توجه جاذبه توریستی ایجاد شده با بیش از 20 سال تلاش است ندارد ، برای همه دوستداران طبیعت آن بسیار بیشتر از آنچه نشان می دهد که نام آن وجود دارد. شناخته شده و محبوب در میان توریست 3D2N بسته تور پاتایا و بانکوک پاتایا بسته 5D4N است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. بعد "کوسه و اشعه منطقه" کوسه های خارجی، نیش اشعه و سایر موجودات از عمق دریا است. امروز, صدها هزار نفر از بازدید کننده هر سال کشیده شده به پاتایا تور پاتایا & فعالیت به عنوان windsurf بسیاری از لذت بردن از اسکی ابی, شنا، حمام آفتاب، لوله، بادبان یا نگاهی به سفر به جزایر در نزدیکی.