برخی از نقاط عالی شامل لندن منچستر ادینبورگ گلاسکو بلفاست ولز بریستول لیدز، ✤ و غیره اگر شما 5 بزرگترین هتل ها در امریکا به طور مشابه، 4 در شهر گناه شما را. ✤ لا وگاس اتاق هتل 150,481 شگفت آور است. تاریخ شگفت انگیز و معماری زیبای آن اشاره کرد. معماری یکی دیگر از جنبه ارزش جستجو اینجا است. همراه با تور پارک تفریحی فوق العاده شما ممکن است انتخاب کردن برای تور حیات وحش و یا شما از موزه بازدید می کنید. شهرها مانند پوکت و پاتایا همیشه با گردشگران شلوغ هستند. کوبا برای طبیعت گذاشته پشت آن پژمرده هنوز رنگارنگ معماری مستعمراتی اسپانیایی، فهرست ماشین، سیگار برگ و البته آب و هوا شناخته شده است. ریو دو ژانیرو پابلو مائو عارف جنگل های آمازون هستند برخی از بهترین جاذبه های این کشور. اگر شما موفق به پیدا کردن یک فرد مثل این چسبیده پس از شما تایید است که او واقعا می خواهد برای رفتن به آنها را برای زندگی، که در آن شما رفتن.

مهم نیست که چه کسانی هستند، ماموران دولت و مقامات محلی یا اعضای مافیا. به گفته فرماندار Chokchai همه تحت قانون، قوچ باید. اگرچه ممکن است برخی از مسئولان از جمله خودم، جدید، برای همه بدانند که ما به طور فعال کار بر روی این مسائل مهم است. کسانی که درگیر فعالیت های غیرقانونی ایستاده باید توقف، هم هشدار داد و یا صورت اتهامات وی افزود. آنهم Chokchai نیز مورد مدیریت محل برگزاری شب و فرهنگ پول چای صحبت می کرد. ما صرفا می رویم برای کنترل عملیات شب مکانهای تفریحی است که اضافه کاری را اجرا کنید. همانطور که برای فرهنگ پذیرش پول چای من اعتماد به نفس است که هیچ مقام های سطح بالا در آن نقش دارند. ما با آن در حال بررسی و هدف القای اعتماد به نفس با توجه به قابلیت های مدیریت ما به گردشگران و مردم محلی، او گفت. ژنرال Akom اضافه شده که اطمینان از ایمنی از هر کس در پوکت, که آیا مردم محلی و گردشگران یا شرح، شرط لازم برای پرداختن به این مسائل است. من فکر می کنم هوشیاری توسط مردم بهترین راه برای نگه داشتن چشم در تمام فعالیت های غیر قانونی است. حتی بهتر از دوربین های مدار بسته کار می کند.

Http://www.phuketgazette.net/phuket-news/Top-officials-discuss-major-Phuket-woes/65926 شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما همچنین می توانید ببینید روتردام که فقط چند دقیقه فاصله آمستردام. اما اگر این نکات نیستند ticked، شما نیز ممکن است تیک کردن کل سفر. 30 بیشترین دیدنی و عجیب و غریب استخرها سراسر جهان هاواسو می افتد، واقع در سرزمین اقوام Havasupai، گراند کانیون، آریزونا، ایالات متحده آمریکا, فرم برخی از ترین دیدنی و طبیعی استخر در جهان. برخی از مناطق بزرگ برای رفتن به اردوگاه های خلیج خلیج زیر بشکهای هولت خلیج بلومبرگ و کلیفتون است. در چند روز، شما می توانید ببینید سواحل با صخره های مرجانی زیبا و ورزش های آبی. جدای از این, شما باید جاذبه های مانند خانه اپرای سیدنی و برج سیدنی و لونا پارک و باغ های گیاه شناسی سلطنتی و سواحل متعدد. جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری، همیشه در حال تغییر از مناظر، آسمان خراش، شالیزارهای برنج و فرهنگ های رنگارنگ; این همه آنها را، و به نظر می رسد انسان ذات زندگی در جنوب شرق آسیا و رقص زندگی برای لحن طبیعت را جشن می گیرد. شما هر دو نیاز به نمودار دوره خود را برای برخی طول مدت، زمانی که یکی می خواهد برای رفتن به موزه و دیگر می خواهد ضربه ساحل. بازدید 7 سایت های میراث جهانی یونسکو در این کشور نیز می باید بخشی از کارهای روزانه خود را.