قطعا ارزش آن! مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. لوآو به دنبال سنت کهن نه تنها جشن مجلل بلکه هنر و صنایع دستی، بازی ها از مهارت, آهنگ, رقص و سلام از هاوایی. کشف کوچه و خیابان است که به انتظارنشسته بودند با مغازه ها ترکیدن با گردنبند طلا بروچس حلقه النگو و گوشواره های باریک. مرکز خرید مارک های خرده فروشی به بیش از 450 بین المللی است. 2. شیخ Sneed آل مکتوم خانه: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است. من شروع به فکر می کنم که هیچ لوآو در اوآهو در آنصورت می لوآو عالی من در بر داشت در بسیاری از جزایر هاوایی بود. ساخته شده در 1787 فورت آل فهيدی خانه موزه دبی.

در واقع نگاه کرد آن بسیار بهتر در زندگی واقعی و بدون مقدار عکس واقعا می توانید انجام دهید عدالت را چگونه شگفت انگیز این مکان واقعا است. علاوه بر صندلی ایوان نیز وجود دارد باغ باز با مبل های با شکوه است که ارائه می دهد تجربه مانند پیک نیک. تمیز و بکر وضعیت ساحل خوش تعجب آور بود چرا که بسیاری از سواحل ما را به در پاتایا شده است کاملا آشغال بود. و از رستوران نشسته بر روی یک صخره، شما نظر خوبی از ساحل و فعالیت های بالا. منوی عاقلانه، theres قطعا چیزی برای هر کس ممکن است آن غذاهای غربی یا تایلندی است. شناسه می گویند قیمت عادلانه با توجه به محل هستند و شما باید صرف در بیش از THB400 در هر نفر برای لذت بردن از یک وعده غذایی انجام در اینجا. که می شود گفت ندارند انتظار بیش از حد بالا در طعم و مزه از آنجا که ما غذا احساس so-so شد. ارائه هر چند بزرگ بود. ما تا به حال آسمان پاستا (اسپاگتی فلفل خاطر & شور تخم مرغ با خشکیده گوش ماهی و ماهی قزل آلا با خاویار ماهی قزل آلا) @ THB295, تایلندی رودخانه Bisque میگو با داش کنیاک @ THB155 @ THB245 Croque Monsier (کبابی هم & پنیر ساندویچ با پنیر چدار و bechamel سوخته) و دو قهوه. اگر چه ما تنها برنامه ریزی شده به شعبه های سریع در اینجا، ما تصمیم گرفتیم که دیگر برای لذت بردن از مناظر فوق العاده اطراف چوب.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.vkeong.com/location/thailand/pattaya/sky-gallery-restaurant-pattaya/

Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است. ایان Battuta بازار: ایان Battuta بازار مرکز خرید بزرگ با مضمون اطراف سفر مسافر و اکسپلورر یان Battuta است. می خواهیم همه چیز را شامل دو بسته دیگر به علاوه برخی از اضافی بزرگ مانند گردنبند گل سنتی پستال با گردنبند گل گل تازه یا kukui هنوز گردنبند گل, عکس ورود سوغات است یکی در هر فرد، لوکس مرحله جلو یا سلطنتی جعبه محل استقرار هر دو با جدول خدمات در مقابل شام بوفه دو استاندارد و حق بیمه دو بلیط و هدیه هدیه ای از بهشت یارو بنوشید. هر یک از این هتل واقع شده اند نزدیک حداقل 3 و یا بیشتر مهم تاریخی مکان یا در دبی یا شارجه. دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه. موزه سفر منحصر به فرد به کویر زندگی خانه های سنتی عرب، مساجد، ماهیگیری، غواصی مروارید و تجارت را ارائه می دهد. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. یارو بهشت ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو.