مدرن باستان در Ayuthaya به ملاقات می کند. بازديد به مزرعه ارکید، لذت بردن از ماساژ تایلندی دادوستد در بازارهای کوچک و آبراه تایلند با قایق سواری چیزهای دیگر محبوب برای تعطیلات تایلند انجام هستند. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. این شهر دومین تایلند که در آن بازدید کنندگان در تعطیلات تایلند به قبایل تپه شمالی به زندگی روزمره در روستا شده است. سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. لطفا توجه داشته باشید که سن قانونی آشامیدنی در تایلند 20 است. راهبان با احترام زیادی درمان می شوند. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای.

جمع آوری هر زمان من رفتن به لاس وگاس با دیگر celebrants من everyones بازدید کنندگان وجود دارد فکر می کنم. البته مردم در دولت زرق و برق دار زندگی می کنند، اما به نظر بسیاری از کسانی که در غزه در طول تعطیلات از جای دیگر است. کسانی که در پایان می رسد سست برای تعطیلات می تواند بسیاری بدتر از جشن در وگاس انجام دهد. نه تنها شما را به مقدار زیادی از بیشتر good-humored جمعیت دید اما رستوران های زیادی وجود دارد ارائه منوهای مخصوص شکرگزاری از جمله بازار گوشت توسط خوزه آندرس، Cleo، Northside کافه & چینی آشپزخانه. 3. نگاهی به دریا نه، شما خرید کروز قایق و یا کتاب لازم نیست. در عوض، اجاره یک قایق (و خدمات کاپیتان) مقدار زمان و مکان شما می خواهید. Boatsetter.com چیزی شبیه دلال یا دلاله ازدواج برای قایقرانی علاقه مندان و صاحبان قایق است. شما از cruises غروب می توانید زیر آبی، اتمام منشور یا حتی سفر به sandbars که در آن شما می توانید حزب یا استراحت. قیمت کمتر $300، پرداخت کمتر از بسیاری از خانواده های آنان را به شام تعطیلات فانتزی را شروع. 4.

Http://finance.yahoo.com/news/7-different-awesome-ways-celebrate-164559379.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

راه رفتن در خیابان در جستجوی سرنخ به آن گذشته امپریالیستی و استخدام دوچرخه سوار از طریق روستا کاوش در این منطقه خرابه. استرالیا و نیوزیلند به طور کلی قوانین قرنطینه سخت است. 1. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. مواد مخدر ممکن است رفته است اما رنگ نشده و بازار ارائه انواع صنایع دستی محلی شگفت انگیز. منطقه که در آن دیدار با تایلند و لائوس و برمه مرزهای طولانی مربوط به فرهنگ های رنگارنگ و تجارت تریاک بوده است. سفر به بازار شب افشاگری واقعی است. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی.