ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. مسابقه در ماه مه یا ژوئن هر سال برگزار می شود. آخرین اما نه کم، شما نمی مایل به از دست رفتن به بندر مونت کارلو. که نه می خواهم به دیدار رومانتیک ترین شهر دنیا 'پاریس'? ذهن شما این قطعه از بهشت فقط با سرعت قایق و یا ferries―none خود را فانتزی schmancy جت خصوصی برای فی قابل دسترسی است. اگر زمستان است، سپس شما ممکن است برنامه سفر به دهلی آگرا اودی پور و جیپور. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! کوهنوردی، برف سواری اقامت سمت دریاچه جنگل دنباله غواصی، حمام, سواحل شنی, مراقبه, غذای خوشمزه، شما فقط نام آن و شما آن را در هند و که بیش از حد, در قیمت های مقرون به صرفه.

برای من، صبح روز بعد بازگشت به کوه Mook راهنمای جلسه با نام مستعار TaordBangjak Ood به بلند کردن kayaks از فرنگ ساحل و سر از در اندکی متلاطم دریاهای نوید. دیروز حال امواج بسیار بزرگ: رونق, رونق, رونق, Ood با لبخند می گوید. امروزه بهتر. همانطور که ما دست و پا زدن تا ساحل غربی جزیره سیاه سنگ نزدیک به صخره با امواج کتک هستند. Ood تمام boatmen محلی، به طور منظم برای چت سریع توقف معمولا با چند سیگار دور آینده می داند. دو ساعت بعد، ما گذشته خط درختان نخل در رویکرد به اسکله کوه Mook در آینده برای ناهار در روستا که در آن زنان و دختران با پوشیدن روسری و مردان در taqiyah سفید (نماز کلاه) در وب سایت اداره errands دست و پا زدن. به عنوان کاری تند میگو را مصرف می کنیم، یکی از تماس های روزانه به نماز در سراسر این جزیره برای تلفن های موبایل. صبح روز بعد chugs longtail در سراسر به کوه Kradan. قایق غواصی ساعت وارد خواهد شد. یاد استاد شیرجه و همچنین به عنوان یک راهنمای ما رول کردن طرف از longtail و به آب، به مناظر پاییزی فن مرجان در قهوه ای زرد نارنجی و قرمز و طولانی دریای plumes از کف اقیانوس بالا می روند، نزولی منجر. پوماهی شگفت زده از بین می رود در شن و ماسه به آب عمیق تر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://sea-globe.com/trang-islands/

اگر شما کنار می توانید پول زیادی برای تعطیلات خود را قرار دهید، سپس مونت کارلو به سر، برای ارزش خود است. مناطق محبوب برای اسکی کالاس Bernese زمینی و Graubünden است. میدان سان مارکو در خصوصی از شهر و محل می شود اگر شما می خواهید به هم خوب است. کسانی که علاقه مند به غذا های خوشمزه را به سادگی ناامید خواهد بود زیرا آنها قادر خواهند بود برای لذت بردن از معتبر مواد غذایی چینی در اینجا. Sought-after ترین مقصد تعطیلات در جهان شما باید نیویورک به عنوان توریست و نه به عنوان یک تاجر را ببینید. بنابراین همه چیز را که شما می توانید دریافت و تجربه در این کشور است. برخی از نقاط محبوب برای رفتن به پادشاهان صلیب، خیابان آکسفورد دارلینگ هاربر اسکله های دایره ای و صخره ها است. ونیز واقع در شمال شرقی ایتالیا به عنوان 'شهر کانال ها' یا 'شهر پل' شناخته شده است.